Amulety, talismany,symboly,kyvadlaVšeobecné obchodní podmínky
Způsob objednání:


Objednávky lze provádět prostřednictvím internetových stránek:   www.amulety-symboly.cz

na e-mailové adrese: amulety-symboly@seznam.cz

Objednávky jsou přijímány rovněž prostřednictvím telefonu na čísle:   + 420 777 625 353

Zásadně nejsou přijímány objednávky prostřednictvím SMS zpráv. Veškeré potvrzené objednávky jsou závazné. Kupující stvrzuje svou objednávkou souhlas s obchodními podmínkami i s reklamačním řádem. Pokud si kupující svou objednávku rozmyslí, je nutné co nejrychleji požádat o stornování nebo změnu objednávky (max.6 hodin od objednání).


Způsob dodání zboží:


Zboží expedujeme do 48 hodin (v pracovní dny) po obdržení závazné objednávky prostřednictvím České pošty. Zásilka je podána jako balík na dobírku (pokud nebylo uhrazeno zálohovou fakturou). Na požádání je možno zaslat jako obchodní balík s garantovaným dodáním do druhého pracovního dne od odeslání. Zboží bude doručeno na DODACÍ adresu uvedenou v objednávce, popř. na adresu uvedenou v komentáři k objednávce. Ke každé objednávce bude přiložen daňový doklad, který slouží současně jako dodací a záruční list.

V případě, že Vámi vybrané zboží nebude na skladě nebo nebude v požadovaném množství, budete kontaktovaní a domluví se s Vámi termín dodání objednaného zboží, popř. stornaní daného zboží.

Převzetí zboží

Kupující při převzetí zboží ve vlastním zájmu zkontroluje neporušenost obalu. Pokud se objeví poškození obalu, sepíše s dopravcem protokol o poškození zásilky. Kupující by měl po převzetí zásilky zkontrolovat správnost dodaného (objednaného) zboží dle přiložené faktury a v případě nesrovnalostí ihned (buď telefonicky nebo emailem) kontaktovat dodavatele.

Možnosti dopravy

1. ČESKÁ REPUBLIKA

Objednané zboží zaplatíte pracovníkovi České pošty u přepážky popř. doručovateli České pošty při převzetí zásilky. Zboží expedujeme do 48 hodin od objednání v pracovní dny.

- Česká pošta 112,- Kč
- Česká pošta – obchodní balík 140,-Kč
- Česká pošta – platba předem na účet 78,- Kč

POŠTOVNÉ PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1.000,- KČ ZDARMA !!!


2. SLOVENSKO

Objednané zboží zasíláme Českou poštou PO PŘIPSÁNÍ DANÉ ČÁSTKY NA ÚČET.

Zboží expedujeme do 48 hodin od objednání v pracovní dny (PO-PÁ). Zásilka je doručena zákazníkovi do 5 pracovních dnů (PO-PÁ).

K objednávce jsou připočítávány tyto platby:
- Česká pošta 11,- €
- Bankovní převod 6,- €

POŠTOVNÉ PŘI OBJEDNÁVCE NAD 75,- EURO ZDARMA !!!


MOŽNOSTI PLATBY – ČESKÁ REPUBLIKA
Způsob platbyDopravaDoba dodáníSleva na dopravu
DOBÍRKA112,-Kč48 hodin (po - pá)Nad 1.000,-Kč
ZDARMA
DOBÍRKA PROFI140,-Kč24 hodin (po - pá)Nad 1.000,-Kč
ZDARMA
BANKOVNÍ PŘEVOD78,-Kč48 hodin (po - pá)
od připsání na účet
Nad 1.000,-Kč
ZDARMA

Pokyny k platbě:


Č.účtu: 94-1675970237/0100
Banka: Komerční banka Hať
Částka pro příkaz: Celková cena objednávky včetně dopravného
Variabilní symbol: Číslo faktury
Konstantní symbol: 0308

Objednané zboží bude vyexpedováno po připsání platby na výše uvedený účet. Po provedení platby, nás prosím informujte e-mailem popř. telefonicky, aby zásilka byla co nejdříve vyexpedována.


MOŽNOSTI PLATBY – SLOVENSKO
Způsob platbyDopravaDoba dodáníSleva na dopravu
BANKOVNÍ PŘEVOD11,- €3 pracovní dny (po - pá)Při objednávce nad 75,- €
ZDARMA

Pokyny k platbě:


IBAN: CZ3701000000438952690287
BIC: KOMBCZPPXXX
Částka pro příkaz: Celková cena objednávky včetně dopravného
Variabilní symbol: Číslo faktury
Konstantní symbol: 0008

Objednané zboží bude vyexpedováno po připsání platby na výše uvedený účet. Po provedení platby, nás prosím informujte emailem popř. telefonicky, aby zásilka byla co nejdříve vyexpedována.

Odstoupení od kupní smlouvy


Kupující má právo do 14 dnů od převzetí zboží, na jeho vrácení bez udání důvodu. Zboží musí být vráceno v nepoškozeném stavu, bez známek užívání a v původním balení. Zároveň musí být přiložena faktura a na ní uvedeno, zda chcete vrátit peníze poštovní poukázkou na uvedenou adresu nebo na Vámi uvedený účet. Pokud nebude uvedeno číslo účtu, automaticky se peníze posílají poštovní poukázkou. Na vrácení peněz má prodávající 30 dní od doručení zásilky. V případě připsání na účet je to zpravidla do 14 dní.

Po doručení vráceného zboží (odstoupení od kupní smlouvy) prodávajícímu, bude kupujícímu zaslána částka odpovídající ceně za zaplacené zboží, ponížená o prokazatelně vynaložené náklady:

- poštovné 107,- Kč (pokud nebylo uhrazeno ve faktuře)
- věrnostní a objemové slevy
- převod na účet 4,-Kč
- zaslání peněz poštovní poukázkou 35,-Kč

V případě vrácení pouze části věcí z faktury, bude poštovné odečteno v případě, že částka za ponechané zboží je nižší než 1.000,- Kč. Objemové a věrnostní slevy budou poníženy o částku za vrácené zboží.

Zboží, které vracíte zpět   NEZASÍLEJTE NA DOBÍRKU !   Takto došlá zásilka nebude přijata.Reklamace


Reklamace zboží bude vyřízena dle zákona do 30 dnů od obdržení reklamovaného zboží spolu s fakturou, na kterou uvedete, co reklamujete. Zákazník bude e-mailem informován o přijetí zboží k reklamaci. Po vyřízení, bude opět informován e-mailem, jak reklamace dopadla.

Zboží k reklamaci zabalte do vhodného obalu. Dopravce neručí za špatně zabalené zásilky a výrobce neuzná záruku u zboží poškozeného při přepravě.

Práva a povinnosti prodávajícího


Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud kupující opakovaně nesplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu.

Prodávající má právo na odstoupení od kupní smlouvy (závazné objednávky) v případě, že není zboží skladem a nedohodne se s kupujícím na jiné objednávce.

Prodávající má povinnost vyřídit závaznou objednávku a odeslat objednané zboží na uvedenou dodací adresu. Nedílnou součástí zásilky je i faktura na zakoupené zboží.

Ochrana osobních údajů


Abychom Vám mohli nabídnout naše služby, potřebujeme znát některá Vaše data. Respektujeme Vaše soukromí, a tak se snažíme množství těchto dat minimalizovat na ta nejnutnější a data chráníme před zneužitím. Naše práce s osobními daty plně podléhá zákonným normám, zejména zákonu o ochraně osobních údajů.
Od Vás jako od zákazníka fyzické osoby musíme při nákupu požadovat tyto údaje: jméno a příjmení, úplnou poštovní adresu, telefonické spojení, e-mailovou adresu. Tyto údaje jsou nezbytné k Vaší identifikaci, ke komunikaci s Vámi, k realizaci prodeje zboží a zúčtování Vaší platby za zboží.
Pokud nakupujete jako firma, potřebujeme navíc adresu sídla firmy, IČ a DIČ.
Údaje o Vašich nákupech, reklamacích a dalších Vašich činnostech, mají rovněž důvěrný charakter a podléhají stejným bezpečnostním pravidlům jako práce s osobními údaji.
Všechna data, která od Vás a o Vašich nákupech získáme, chráníme před zneužitím, nikomu jinému je neposkytujeme (vyjma České pošty, zajišťující dopravu zboží).

Závěrečné ustanovení


Odesláním závazné objednávky kupující souhlasí s obchodními podmínkami platnými v den odeslání. Souhlasí i s cenou platnou v den odeslání, pokud nebylo v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak.

Pokud není v obchodních podmínkách stanoveno jinak, řídí se prodávající i kupující právy a povinnostmi dle Obchodního zákoníku.


Tyto obchodní podmínky jsou platné od 01.03.2011